گالری کیف سمیرا

حساب کاربری

قطعا می توانیم بگوییم مهم ترین اکسسوری برای خانم ها در مجالس رسمی کیف او محسوب می شود، حال مسئله این است که انتخاب بهترین رنگ کیف مجلسی چه

می تواند باشد.

بعد از انتخاب کردن لباس مناسب برای مجلس های رسمی تر و همچنین کفش مجلسی مناسب باید به سراغ انتخاب یک کیف عالی برای استایل ساخته شده ی خود باشیم، کم تر پیش می آید که لباس ها و کفش خود را بخواهیم با رنگ کیف خود ست کنیم بیش تر اتفاق می افتد که بعد از انتخاب کردن لباس و خریداری آن و حتی بعد از خرید کفش در آخر به سراغ انتخاب و خرید کیف می رویم.

 بهترین رنگ کیف مجلسی

بعضی از رنگ ها را می توانیم با چند رنگ دیگر ست کنیم ولی بعضی از رنگ ها به جز یکی دو تا رنگ که در تنالیته ی خودش است نمی شود با چندین رنگ دیگر ست شوند.

اکثر کیف های ما و یا حتی اکثر لباس هایی که خریداری می کنیم به رنگ مشکی هستند، خب قطعا ست کردن با یک اکسسوری مانند کیف و یا لباس مشکی برای هیچ کس کاری ندارد و می توانیم یک کیف مشکی را با همه رنگ لباس و کفش ست کنیم و در اکثر مجالس و موقعیت ها مناسب است به همین دلیل رنگ مشکی پر طرفدار ترین و پر فروش ترین رنگ است.

اما نمی شود همه ی لباس ها و کیف ها را هم به رنگ مشکی بخریم و استفاده کنیم نیاز داریم که از رنگ های متفاوت و حتی در مواقعی از رنگ های شاد و روشن تر استفاده کنیم.

کیف رنگ مشکی

قطعا برای انتخاب بهترین رنگ کیف مجلسی  ما را به سمت رنگ همیشگی مشکی می اندازد چون رنگ مشکی امن ترین رنگی به شمار می رود که در خرید ها می توانیم استفاده کنیم.

حتما باید یک یا چند کیف مشکی در خانه داشته باشیم و پر کاربرد ترین رنگی که در استایل از آن استفاده می کنیم مشکی است.

کیف به رنگ مشکی برای لباس هایی که از چند رنگ مختلف تشکیل شدند و یا اگر رنگ روشن و شاد در لباس داریم بهترین انتخاب کیف مشکی می باشد.

اگر لباسمان طرح دار و شلوغ است و یا رنگی ساده پوشیده ایم می توانیم از کیف مشکی استفاده کنیم.

حتی اگر دوست داریم کل استایلی که داریم مشکی باشد کیف مشکی می تواند استایل ما را جذاب تر کند.

کیف رنگ طوسی

رنگ طوسی هم یکی از رنگ های پر کاربرد به حساب می آبد به دلیل خنثی بودن آن می توانیم آن را با لباس های شلوغ و رنگی مختلف ست کنیم.

با انتخاب رنگ طوسی دست شما برای انتخاب و ست کردن استایل های مختلف بسیار باز می شود.

کیف رنگ قهوه ای

یکی از انتخاب های خوب و معقولانه انتخاب کیف قهوه ای است که از استایل ما استایل بسیاری شیکی می سازد.

کیف قهوه ای بعد از کیف مشکی می تواند طرفدار زیادی داشته باشد، رنگ قهوه ای برای کیف می تواند هم در مجالس رسمی کاربرد داشته باشد و هم در استفاده های روزمره.

برای کیف قهوه ای می توانیم با رنگ هایی مانند مشکی، قرمز، زرد، سبز وکرم ست های جذابی بسازیم.

کیف رنگ قرمز

کیف برند لویی ویتون
کیف برند لویی ویتون

یکی از رنگ های بسیار جذاب که اول از هر رنگ دیگری به چشم می خورد رنگ قرمز است.

اکثر خانوم ها برای انتخاب کیف به سمت رنگ های خنثی یا مشکی و تیره هستند چون این رنگ ها را تقریبا با همه ی رنگ های دیگر می توانیم ست کنیم و به اصطلاح یک انتخاب امن به حساب می آید.

ولی انتخاب کیف قرمز و استفاده از آن بسیار جسورانه است و به استایل مجلسی شما جذابیت بیشتری می بخشد می توانید آن را با رنگ رژ لب خود ست کنید و یا رنگ هایی که در لباس مجلسی به کار رفته.

کیف رنگ سبز

رنگ سبز جز رنگ های سرد در رنگ ها شناخته می شود، رنگ های سبز ممکن است در بیشتر ست ها خوب جلوه نکند این به دلیل درست ست نکردن آن با رنگ های مکمل و متضاد است.

اگر بتوانیم رنگ سبز را به درستی در استایمان اضافه و ست کنیم بسیار شیک پوش تر و جذاب تر خواهیم بود.

برای کیف های رنگ سبز لباس های رنگ مشکی بسیار جلوه ی آن را زیاد می کند.

برای خرید کلیک کنید
برای خرید کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *