گالری کیف سمیرا

حساب کاربری

افرادی که به دنبال کالا های لوکس و با کیفیت هستند و عادت شیک پوشی رو دوست دارند قطعا برند لویی ویتون رو می شناسند و یا کمتر کسی پیدا میشود که لوگوی برند لویی ویتون را ندیده باشد.

این شرکت تقریبا نیم قرن است که در زمینه های وسیعی از کالا های لوکس و همچنین خانه ی مد فرانسه فعالیت دارد.

محصولاتی که با این برند توسط این شرکت تولید می شود از جمله: لباس های مختلف، کیف، کفش، طلا و جواهر، چمدان، کالا های چرمی، عینک آفتابی و حتی نوشت افزار و کتاب هستند.

این محصولات از طریق سایت، بوتیک ها و فروشگاه های زنجیره ای به فروش می رسد.

یکی از دست آورد های این شرکت بزرگ و معروف معرفی شدن به عنوان با ارزش ترین شرکت و نام تجاری در زمینه ی فروش کالا های لوکس به مدت شش سال (2006 تا 2012) بود.

جالب است بدانید ارزش برند لویی ویتون در سال 2012 معادل 25/9 میلیارد دلار برآورد شده.

تاریخچه برند لویی ویتون

این برند توسط شخصی به نام لویی ویتون در فرانسه در سال 1854 تاسیس شده.

خانواده لویی در یکی از روستا های اطراف فرانسه زندگی می کردند و پدر لویی ویتون یک نجار بود.

لویی بنیانگذار برند لویی ویتون در سال 14 سالگی به دلیل از دست دادن مادر خود و آزار و اذیت های نامادری تصمیم می گیرد از خانه فرار کند و به پاریس برود بعد از دو سال سختی و کار های مختلفی که در مسیر برای به دست آوردن هزینه زندگی خود انجام می دهد به پاریس رسید و در آن جا در یک جعبه سازی مشغول کار شد.

لویی با یاد گرفتن ساختن جعبه هایی برای حمل و نقل وسایل مسافران به فکر ساختن چمدان هایی بهتر از جعبه برای جا به جایی می افتد و اولین چمدان خود را به شکل مستطیل و با استفاده از کرباس می سازد که مورد استقبال اکثریت قرار می گیرد چون این چمدان نسبت به چمدان های چرمی بسیار سبک تر و با قابلیت حمل بیشتر بود.

همین اتفاق تغییر زیادی در بسته بندی و حمل و نقل در آن زمان شد که مجدد مورد استقبال اشراف زادگان و ثروتمندان که توانایی سفر کردن را داشتند قرار گرفت.

لویی کا خود را ادامه داد و توانست در مدت یک سال کارگاه مخصوص به خودش را با 20 کارگر راه اندازی کند.

او خیلی سریع توانست در این کار پیشرفت کند، برند لویی ویتون در سال 1867 در یکی از نمایشگاه های معروف و بزرگ در پاریس شرکت کرد.

لویی برای این که تفاوت بیشتری با برند های مختلف دیگر داشته باشد از تم راه راه و سفید قرمز استفاده کرد.

در سال 1855 در خیابان آکسفورد لندن اولین فروشگاه رسمی خود را تاسیس کرد و در همان زمان از لوگوی مخصوص خود بر روی چمدان ها چاپ کرد و این بیشتر از قبل باعث شد تا مردم اعتماد و خرید بیشتری از لویی داشته باشند.

تاکنون هم این برند یکی از معروف ترین برند ها در عرصه ی فروش محصولات لوکس به شمار می رود.

لویی ویتون در سال 1892 از دنیا رفت و مدیریت شرکت لویی ویتون به پسرش جورج رسید و فصل جدیدی از مسیر پیشرفت این برند شکل گرفت و از آن پس این برند در همه جای دنیا از شناخت بیشتری برخوردار است.

لویی ویتون
لویی ویتون

برای مشاهده و خرید انواع کیف های لویی ویتون به روی کلمه لویی ویتون کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *