گالری کیف سمیرا

حساب کاربری

انتخاب کیف های برای استایل دانشجویی ممکن است دغدغه بسیاری از دانشجویان جدید الورود باشد.

دانشگاه بعد از مدرسه اولین جامعه و محیطی است که دختران و پسران وارد آن می شوند قطعا برای ست کردن لباس ها و کیف و کفش خود دقت و وسواس خاصی دارند تا بتوانند بهترین استایل را در دانشگاه برای خود داشته باشند، انتخاب یک کیف مناسب نیز برای هر استایلی مهم تلقی می شود.

اما با همه ی این ها نباید ملاک خرید یک کیف را فقط در زیبایی آن قرار دهیم، کیفی که انتخاب می کنیم در باید در کنار ظاهر زیبا و به روز اندازه، کاربرد، کیفیت و دوام و راحتی آن نیز توجه کنیم.

کوله پشتی دانشجویی و کیف های استایل دانشجویی

کوله پشتی در بین کیف های دانشجویی پرطرفدار ترین و محبوب ترین انتخاب به حساب می آید.

کوله پشتی ها با اکثر تیپ ها و استایل سازگاری مناسب دارد و دیگر مزیت آن راحتی در حمل و نقل و استفاده از آن است.

برای جمل و نقل کتاب، وسایل مختلف و حتی وسیله های سنگین کوله پشتی می تواند اولین و بهترین انتخاب باشد، برای افرادی که پیاده روی زیادی در مسیر رفت و برگشت دانشگاه دارند و از پیاده روی های طولانی لذت می برند هم توصیه می شود.

کوله پشتی ها در اندازه و ابعاد مختلف و همچنین از جنس های متنوع زیادی تشکیل شده اند.

اگر از تیپ های اسپرت پیروی نمی کنید می توانید از نوع چرمی آن استفاده کنید.

کوله پشتی های لپ تاپ

در بین انواع کوله پشتی ها کوله پشتی هایی که مخصوص حمل لپ تاپ هستند در بین دانشجویان طرفدار بیشتری دارند، اکثر دانشجویان برای ادامه تحصیل به لپ تاپ نیازمند هستند از این رو برای انتخاب کوله پشتی سعی می کنند کوله پشتی را انتخاب کنند که برای حمل لپ تاپ نیز محفظه داشته باشد.

این کوله پشتی ها با در نظر گرفتن جایی برای لپ تاپ و همچینن استفاده از پوشش محکم و ایستاده برای محافظت از آن گزینه ی خوبی برای دانشجویان رشته های مختلف به حساب می آید.

کیف رودوشی

کیف های رودوشی یکی دیگر از انواع کیف هایی است که برای دانشگاه رفتن مورد توجه دختران و پسران قرار گرفته، به این نوع کیف ها کراس بادی هم می گویند.

در ابعاد و نوع های مختلف وجود دارد اما هر چه اندازه ی آن کوچک تر شود زیبا تر دیده می شود به همین دلیل دانشجویانی که وسایل زیادی باید با خود به دانشگاه ببرند کمتر از آن  استفاده می کنند.

دانشجویانی که قد بلند هستند می توانند از ابعاد بزرگ تر آن استفاده کنند و برای استایشان مناسب تر و جذاب تر است اما برای افراد قد کوتاه به طبع هر چه کیف کوچک تر باشد استایشان بهتر دیده می شود.

کیف کلاسیک دانشجویی

این کیف ها بیشتر مورد توجه دانشجویان رشته ی معماری، مهندسی و هنری قرار گرفته است.

این کیف ها برای ست های نیمه رسمی و رسمی بسیار مناسب است، از نظر کاربردی نیز برای رشته هایی که به مهندسی و هنر مربوط می شوند بسیار پر کاربرد می تواند باشد.

بیشتر این نوع کیف ها را در رنگ های قهوه ای و مشکی استفاده می شود.

ممکن است این نوع کیف ها را بیشتر در دست پسران دانشجو دیده باشید، پسران با هر رشته ای بیشتر از این کیف ها استفاده می کنند اما دختران در انتخاب کیف بیشتر به جزئیات رشته خود می پردازند.

ست کردن رنگ کیف های استایل دانشجویی

قطعا انتخاب رنگ کیف یکی از موضوعاتی هست که همیشه در انتخاب یک کیف ذهن ما را درگیر می کند.

قطعا هر رنگی مناسب یک سری موقعیت ها و مکان ها است که بهتر است از آن ها استفاده کنیم.

بیشتر دانشجویان برای انتخاب رنگ کیف برای دانشگاه سمت رنگ های تیره و خنثی می روند کمتر پیش می آید که از کیف های رنگ روشن و شاد استفاده کنند.

البته قطعا رنگ های تیره تر برای محیطی مانند دانشگاه مناسب تر است چون دانشگاه یک محیط رسمی و علمی به حساب می آید.

 

البته انتخاب رنگ استایل و کیف می تواند به نوع رشته ای که دانشجو در حال تحصیل آن هستند و مقطعی که دارند هم ربط داشته باشد.

و همچنین خانوم ها و دختران دانشجو بیشتر به سمت رنگ های روشن تر و شاد تر و همچنین کیف های فانتزی می روند تا آقایان.

رنگ مشکی: رنگی است که پر طرفدار ترین و پر فروش ترین رنگ در بین گزینه های انتخابی محسوب می شود.

انتخاب رنگ مشکی یک انتخاب امن محسوب می شود قطعا نمی شود به تعداد رنگ های لباس و کفشمان کیف به رنگ های مختلف خریداری کنیم.

بزرگترین مزیتی که رنگ مشکی دارد، ست کردن آن با همه ی رنگ ها است که از نظز اقتصادی نیز بسیار به صرفه تر است.

اکثر دانشجویان حداقل یک کیف یا کوله به رنگ مشکی برای دانشگاه دارند.

کیف و کوله های رنگ مشکی خیلی دیر تر از رنگ های دیگر کثیفی را نشان می دهند ولی بهتر است از جنس هایی استفاده کنیم که به توان ماهی یک بار کوله را بشوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *