گالری کیف سمیرا

حساب کاربری

در زمانی که زندگی می کنیم انواع کیف پول علاوه بر اسکناس وسیله ای برای نگهداری کارت های اعتباری، مدارکی مانند کارت ملی گواهینامه و یا کارت های شناسایی متفرقه به حساب می آید.

در بسیاری از خانوم ها یا آقایان زیبایی و کیفیت کیف پول مهم تر از کیف قلمداد می شود حتی بعضی افراد به این اعتقاد دارند که اگر از کیف پول مرغوب و تمیز و مرتب استفاده کنیم هیچ وقت از لحاظ مالی به دردسر نمی افتیم.

تاریخچه استفاده از کیف پول

در قرن 14 در اروپا و آمریکا برای نگهداری و حمل و نقل وسایل مهم و ضروری که ابعاد نسبتا بزرگی نداشتند از کیف هایی استفاده می کردند که امروزه آن ها را به عنوان کیف پول می شناسیم و کلمه ی Wallet هم در همان زمان روی این کیف ها گذاشته شد.

اما همانطور که می دانیم کلمه کیف پول یا Wallet را برای کیف هایی که در آن مدارک مهم یا پول نقد و اسکناس و به ویژه کارت های بانکی استفاده می کنیم.

در گذشته برای نگهداری سکه های پول از کیسه های چرمی که از چرم گاو یا اسب گرفته می شد استفاده می کردند که بعد ها با رواج چاپ پول این کیسه های چرمی شکل متفاوت تری به خود گرفت که تاکنون هم کیف پول را با جسمی مسطح و صاف ساخته می شود.

انواع کیف پول

برای راحتی و تنوع بالاتر انواع زیادی کیف پول طراحی و به فروش می رسد برای هر شغلی که داریم و شرایطی که در مکان های مختلف در آن قرار می گیریم کیف پول مخصوص به آن وجود دارد که تعدادی از آن ها را معرفی می کنیم.

1- کیف پول 2لتی یا پالتویی

این کیف ها به علت بلند بودنشان به نام کیف پول پالتویی معروف هستند.

در این نوع کیف پول که از دو بخش تشکیل شده است و روی هم تا می شود به جز اسکناس جا برای کارت های شخصی و کارت بانکی تعبیه شده است و طرفداران بیشتری نسبت به دیگر مدل ها دارد.

2- کیف پول 3لتی یا جیبی

همانطور که از اسمش پیداست این کیف پول ها از سه قسمت تشکیل شده اند و همین به طبع باعث می شود فضای بیشتری برای جا دادن وسیله ها نسبت به بقیه مدل ها داشته باشید.

اما دلیل نام گذاری جیبی بر روی آن ها بخاطر وجود کیف پول هایی با همین مدل در ابعاد کوچک تر است که کاملا تا شده و در جیب جا می شود و بیشتر برای آقایان کاربرد دارد ولی برای هر دو مدل باید گفت که زیاد نباید پر شود چون در

حین تا شدن با روی هم قرار گرفتن سه بخش آن حجم و قطر زیادی می گیرد.

کیف پول 3 لتی از برند دیور
کیف پول 3 لتی از برند دیور

3-کیف های گوشی

استفاده زیاد از گوشی های هوشمند در این عصر باعث طراحی شدن کیف پول هایی است که در آن قالب گوشی هم وجود دارد و نیمی از آن قالب گوشی و نیمی دیگر کیف پول است.

این کیف ها جای زیادی از ما اشغال نمی کند و استفاده از آن بسیار راحت است.

اما باید به این موضوع هم دقت داشته باشیم که در صورت سرقت کیف یا گم کردن آن ضرر مالی بیشتری را متحمل می شویم.

شما می توانید در سمیرابگ انواع مختلفی از کیف پول که با هر نوع سلیقه ای موجود داریم انتخاب و خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *