گالری کیف سمیرا

حساب کاربری

هر خانمی برای خرید کیف دوشی باید با چند نکته در خرید کیف دوشی زنانه آشنا باشد تا بتواند بهترین انتخاب را در خرید خود داشته باشد.

یکی از انواع کیف ها، کیف دوشی زنانه است که پرطرفدار ترین مدل کیف های خریداری شده به حساب می آید همانطور که می دانید کیف جز اکسسوری های اصلی یک خانم تلقی می شود.

که توسط طراحان مشغول در این صنعت روز به روز مدرن تر و شکل و شمایل متفاوت تری به خود می گیرند.

اما کیف ها در همه ی مواقع فقط به عنوان یک اکسسوری استفاده نمی شود بلکه در مواقع های مختلف کاربرد دیگری هم دارد به همین دلیل باید آن را طوری انتخاب کنیم که فقط جنبه ی زینتی نداشته باشد در مواقعی راحتی از استفاده و حمل و نقل این وسیله ممکن است از زیبایی آن مهم تر هم باشد.

انتحاب یک کیف مناسب می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذابیت استایل شما داشته باشد در اصل تکمیل کننده ی استایل شما است.

کیف های دوشی زنانه

خرید کیف دوشی زنانه
خرید کیف دوشی زنانه

کیف های دوشی کیف های کلاسیک محسوب می شوند که بیشتر در استفاده روزمره نقش دارند همانطور که از اسمش پیداست این نام گذاری از روی نوع استفاده از این کیف گرفته شده است.

قطعا هر خانمی تعدادی از این کیف ها را در خانه دارد، کیف های دوشی از انواع بسیار مختلفی تشکیل شده اند.

هر کدام از این نوع کیف های دوشی استایل متناسب با خود را دارد.

در زبان انگلیسی به کیف های دوشی Crossbody می گویند و این نام گذاری به دلیل قرار گرفتن ضربدری این کیف ها نسبت به بدن است.

با تعدادی از کیف های دوشی زنانه آشنا شوید.

چند نکته در خرید کیف دوشی زنانه و ست کردن آن

قطعا هر استایلی که دارید کیف مخصوص خود را می طلبد مثلا اگر کت و شلوار زنانه پوشیده اید یک کیف مستطیلی با بند باریک و بلند و همچنین متناسب با رنگی که انتخاب کرده اید می تواند برای این استایل رسمی شما عالی باشد.

چند نکته در خرید کیف دوشی زنانه که می تواند در انتخاب شما کمک کند را با هم مرور می کنیم در انتخاب رنگ این کیف ها برای مجالس رسمی رنگ های مشکی، کرمی، سفید و یا برای مجالس عروسی از رنگ طلایی یا نقره ای براق می توانیم استفاده کنیم.

برای انتخاب کردن رنگ کیف دوشی می توانیم با رنگ کفش، رنگ کلی لباس و یا با تم آرایش صورت هماهنگ شد.

برای استایل های اسپرت و غیر رسمی تر می توانیم از کیف های دوشی با ابعاد کوچک و بزرگ استفاده کنیم، اگر لباس های مجلسی پوشیده اید و از کفش پاشنه بلند استفاده می کنید و به مجالس جشن و عروسی می روید کیف های مجلسی دوشی کوچک که از بند بلند زنجیری استفاده شده باشد جذابیت استایل شما را دو چندان می کند.

اکثر کیف های مجلسی در ابعاد کوچک ساخته می شوند طوری که فقط برای وسیله های کوچک جا داشته باشد مانند گوشی و تعدادی وسیله ی کوچک تر، همچنین رنگ مشکی براق بیشترین طرفدار برای موقعیت های مجلسی به حساب می آید.

اگر به دنبال کیف برای رفتن به سرکار هستید کیف های دوشی معمول و ساده تر از برند های مختلف انتخاب خوبی است البته موقعیتی که در آن قرار می گیرید و  ابعاد وسایلی که باید حمل کنید را باید در نظر داشته باشید.

خرید کیف دستی دوشی کلاسیک
خرید کیف دستی دوشی کلاسیک

اندازه کیف دوشی زنانه

یکی دیگر از فیلتر هایی که برای خرید کیف دوشی زنانه باید در نظر بگیریم اندازه و ابعاد کیف است.

برای اندازه کیف باید به کاربرد و وسیله هایی که می خواهیم با خود حمل کنیم توجه کنیم اگر قرار است وسیله های زیاد و سنگین حمل کنیم قطعا بهتر است از ابعاد بزرگ تر و جادار تر استفاده کنیم.

اما در بعضی اوقات وسیله هایی که داریم در حد همان کیف پول، کلید، گوشی و چیز های ریز دیگر محدود می شود.

برای انتخاب کیف قطعا باید به جثه و اندازه ی قد و هیکل خود نیز توجه داشته باشیم، مثلا برای کسی که قد بلند است و هیکل درشتی دارد بهتر است از کیف های بزرگ تر و بلند تر استفاده کند تا با استایلی که دارد هماهنگ باشند.

اما برای افرادی که قد کوتاه هستند یا جثه ی ظریفی دارند کیف های کوچک تر و ظریف تر بسیار زیبا تر در استایشان نمایان می شود.

رنگ کیف دوشی زنانه

قطعا برای انتخاب رنگ کیف باید در نظر داشته باشیم که با چه رنگ هایی از لباسمان می خواهیم کیف را ست کنیم.

رنگ مشکی: پرطرفدار ترین و پر فروش ترین رنگ برای کیف و کفش قطعا رنگ مشکی است، رنگ مشکی را با هر رنگ لباسی می توانیم ست کنیم، اگر توانایی خرید چندین کیف را برای هر رنگ لباس خود ندارید بهتر است یک یا دو کیف با رنگ مشکی خریداری کنید.

رنگ های خنثی بعد از مشکی می تواند انتخاب امن بعدی باشد که دامنه ی تعداد ست کردن با رنگ های دیگر زیادی دارد.

رنگ قرمز، زرد، آبی با این که رنگ های روشن به حساب می آید با ست کردن درست می توانند جذابیت فوق العاده ای به استایلتان بدهد خصوصا اگر با این رنگ های کیف لباس های تیره و مشکی ست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *