گالری کیف سمیرا

حساب کاربری

طراحان و تولید کنندگان در صنعت کیف سعی کردند تا برای هر موقعیت و مکانی که یک خانوم در آن قرار می گیرد کیف مناسب با آن موقعیت را طراحی کنند، از این رو می توانیم مناسب ترین کیف های اداری زنانه را به راحتی در سایت های فروشگاهی یا فروشگاه ها مناسب با کار و محیط کاری که داریم انتخاب و خریداری کنیم.

قطعا برای یک خانوم شاغل که یک سوم زمان خود را در محل کار خود می گذراند مهم است که چه لباس و کیف و کفشی را برای کار خود انتخاب کند.

اگر در اداره و سازمان های مختلف مشغول به کار هستید و یا استاد دانشگاه یا معلم هستید و یا در بانک کار می کنید، قطعا به یک یا چند کیف مناسب برای این محیط ها نیاز دارید.

در مورد انتخاب یک کیف برای فضا های اداری باید در کنار زیبایی و شکل شمایل آن بیشتر به فکر راحتی حمل و نقل وسیله هایی که نیاز داریم باشیم.

ممکن است در کیف های مجلسی یا فانتزی به راحتی و نیاز های یک فرد کارمند در محیط کار توجه زیادی نشود، با هم در ادامه ویژگی های یک کیف اداری مناسب را بررسی خواهیم کرد.

ویژگی های مناسب ترین کیف های اداری زنانه

اکثر کیف های اداری از شکل و شمایل ساده و در حال سادگی شیک برخوردار هستند.

اغلب برای ما پیش می آید که بعد از مدتی استفاده از کیف، لباس و یا هر چیز دیگری دلمان را می زند و از آن خسته می شویم، هرچه کیف یا وسایلی که استفاده می کنیم ساده تر باشد از نظر روانی در مدت زمان بالاتری دوست داریم آن را داشته باشیم و استفاده کنیم.

برای ظاهر اکثر کیف های اداری زنانه و مردانه فرق زیادی نمی توانیم قائل شویم و بیشتر آن ها به هم شبیه هستند فقط ممکن است کمی از نظر اندازه و ابعاد با هم تفاوت داشته باشند و می توان گفت مدل های زنانه آن کوچک تر و ظریف تر هستند.

 

کیف های اداری زنانه به شکل های مستطیل یا مربع هستند کسانی که نیاز به فضای بستری دارند و یا کتاب باید با خود حمل کنند بیشتر از مدل مستطیلی استفاده می کنند.

کیف های اداری زنانه در دو مدل کوله ای و دوشی استفاده می شود و یا مدلی هایی هستند که هم به صورت دوشی و هم کوله ای قابل استفاده است.

کیف اداری زنانه
کیف اداری زنانه

جادار بودن کیف های اداری زنانه

قطعا هر کارمندی برای رفتن به سرکار باید وسایل های مختلف ریز و درشتی را با خود حمل کند.

ممکن است وسایل هایی مانند: کتاب، لپ تاپ، کاغذ، کیف پول، کلید، دفترچه، خودکار و چیز های مختلف دیگر را با خود حمل کند، کیف های اداری باید بتوانند برای هر کدام از این قبیل وسایل فضای مخصوص به خود را قرار دهند.

یکی از ویژگی های کیف های اداری داشتن جیب های داخلی و خارجی است که باعث می شود همه ی وسایل ها نظم بگیرند و از گم شدن وسیله ها جلوگیری می کند.

کیف های اداری طوری طراحی می شوند که برای پیدا کردن و برداشتن وسیله های مختلف کم ترین زمان و انرژی را صرف کنیم.

انتخاب رنگ کیف اداری زنانه

برای انتخاب رنگ کیف و کفش قطعا باید نگاهی به رنگ لباسی که با آن ها قرار است پوشیده شود بندازیم.

برای ست کردن کیف هایی با رنگ مختلف با لباس ها می توانیم رنگ هایی که متضاد یا مکمل یکدیگر هستند را با هم ست کنیم.

البته قبل از ست کردن با هر رنگی باید متضاد و مکمل های رنگ ها را بشناسیم تا بتوانیم بهترین ترکیب را درست کنیم.

برای انتخاب رنگ کیف های اداری زنانه بیشتر خانوم ها به سمت های تیره و مشکی و یا خنثی می روند.

رنگ مشکی پر طرفدار ترین رنگ کیف حتی برای مجالس محسوب می شود، رنگ مشکی را با همه ی رنگ ها می توان ست و هماهنگ کنیم.

رنگ مشکی دیر تر از رنگ های دیگر کثیف می شود و یا کثیفی خود را نشان می دهد.

اگر لباس کار شما اعم از کت و شلوار و یا مانتو هر رنگی که باشد می توانیم به راحتی با انتخاب کیف و کفش مشکی و یا تیره رنگ، استایمان را تکمیل کنیم.

کیف به رنگ مشکی از نظر اقتصادی نیز می تواند بسیار به صرفه تر از رنگ های دیگر باشد، ممکن است در بعضی اوقات توان خرید چند رنگ کیف را نداشته باشیم از این رو با خرید یک یا دو کیف مشکی می توانیم خرید امن تری داشته باشیم.

رنگ قهوه ای بعد از رنگ مشکی بین پر فروش ترین رنگ های کیف و کفش قرار می گیرد.

حتی ممکن است در بحث کیف های اداری و یا کیف پول بسیار پر طرفدار تر از کیف های رنگ مشکی باشد.

رنگ قهوه ای در صنعت کیف و کفش و یا لباس یکی از محبوب ترین هاست و انتخاب رنگ قهوه ای برای یک کیف اداری زنانه می تواند جز اولویت ها و بهترین انتخاب ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *